START NYHETER SORTIMENT GALLERI OM PORKKA KONTAKT
 
 

Adresser


Porkka Scandinavia AB

Industrigatan 21
619 33 TROSA

Tel: +46 156 - 348 40
Fax: +46 156 - 167 50


Våra öppet tider är:

mån - tors: 08.00 - 16.00 (juni - aug)

mån - tors: 08.00 - 16.30 (övriga året)

fred:          08.00 - 15.00

E-post försäljning och leverans: porkka@porkka.se


E-post service och reservdelar:

service@porkka.se

 

Vi på Porkka

Hör gärna av dig om du har frågor så hjälper vi dig.



Lennart Svedman
VD / Area Manager Sweden
Tel: +46 (0)156 - 348 38
Mobil: +46 (0)70 - 590 8319
E-post: lennart.svedman@porkka.se  



Therese Edling

Innesäljare / Order / Inköp
Tel: +46 (0)156 - 348 41
E-post: therese.edling@porkka.se


Annette Lyström

Innesäljare/Order/Leveransbevakning

Tel: +46 (0)156 - 348 37

E-post: annette.lystrom@porkka.se

 

 

Håkan Svedman

Säljare / Key Account Manager

Tel:+46 (0)156 - 348 35

Mobil: +46 (0)70-643 92 92

E-post: hakan.svedman@porkka.se


Magnus Söderlund
Säljare / Key Account Manager
Tel:+46 (0)156 - 348 49

Mobil: +46 (0)70-694 18 21

E-post: magnus.soderlund@porkka.se


Tomas Tiséus

Affärsutvecklare Scientific Products

Tel: +46 (0)156 - 348 36

Mobil: +46 (0)70 - 391 0051

E-post: tomas.tiseus@porkka.se


Thomas Bergström
Lageransvarig
Tel: +46 (0)156 - 348 45
Mobil:+46 (0)72 - 742 33 99
E-post: thomas.bergstrom@porkka.se

 
  
 

Susanne Aaltonen

Ekonomiansvarig

Tel: +46 (0)156-348 42

E-post: susanne.aaltonen@porkka.se

 

Marja Hjelm

Innesäljare / Order / Leveransbevakning

Tel: +46 (0)156 - 348 33

E-post: marja.hjelm@porkka.se

  

 

Anders Larsson

Innesäljare/Order/Leveransbevakning

Tel: +46 (0)156 - 348 39

E-post: anders.larsson@porkka.se

  

 

Michael Arvidsson
Service / reservdelar
Tel: +46 (0)156 - 348 40
E-post: michael.arvidsson@porkka.se

  

Mårten Solander
Service / reservdelar
Tel: +46 (0)156 - 348 40

E-post: marten.solander@porkka.se
 

 

Svante Linqvist
Service / reservdelar
Tel: +46 (0)156 - 348 40

E-post: svante.lindqvist@porkka.se

 

 

Remigijus Bulvydas
Lager/in- och utleveranser

Tel: +46 (0)156 - 348 34
E-post: remigijus.bulvydas@porkka.se


 
START NYHETER SORTIMENT GALLERI OM PORKKA KONTAKT